GRĮŽTI

Suteikite savo mokiniams galimybes naudotis šiuolaikiniais mokymosi metodais su interaktyvumo galimybėmis, naudojant patikrintas „CTOUCH“ technologijas.

Ar jūsų klasė paruošta ateičiai? Pamirškite apie subraižytą kreidinę lentą klasėje ir naudokitės modernia interaktyvia edukacine programa. Šiandienos jaunimui valdyti prietaisus liečiant yra natūralu. Su „CTOUCH“ prisilietimas tampa didaktiniu metodu jūsų klasėje.

Dabar galite iš tiesų skirti dėmesį į tai, kur dėmesys turi būti skiriamas – į jūsų moksleivius. Dirbkite grupėje arba individualiai. Pagyvinkite istorijos pamoka įtraukiančiu vaizdo ir garso įrašu arba paverskite savo jutiklinį ekraną į chemijos laboratoriją!

Mokomieji metodiniai mokomieji rinkiniai „Grip“ ir „Taal Actief“, paimti iš „Basispoort“, paverčia mokymą į linksmu užsiėmimu. „CTOUCH“ padeda jaunimui susipažinti su lietimo galimybėmis, nuo pat pradžių, besimokant „ABC“ ir „123“. Vyresnio amžiaus moksleiviams CTOUCH siūlo įvairias galimybes, suteikiančias mokymuisi ir mokymui visiškai naują reikšmę, pavyzdžiui, kurti bendrus pristatymus ir suskirstyti dalyką į klasterius. Kadangi „CTOUCH“ turi integruotą maršrutizatorių, savo klasėje jūs niekada nebesusidursite su tinklo problemomis; jūs ir jūsų mokiniai bus visada pasiruošę naudotis mokomąja medžiaga esančia internete.

 
How to enable JavaScript in your browser