GRĮŽTI

Mokymai skirti profesinio mokymo įstaigų vadovams, jų pavaduotojams, padalinių vadovams.

Seminaro metu sužinosite ir išbandysite dinamiško valdymo metodą – sociokratiją. Sociokratija tai “viduriukas” tarp demokratijos ir koncensuso. Šis valdymo metodas sukurtas Olandijoje vienos mokyklos vadovo, kuris norėjo, kad mokytojai ir mokiniai aktyviai dalyvautų mokyklos gyvenime, priimtų sprendimus ir juos įgyvendintų.

Seminaro dalyviai naudos naujausias skaitmenines technologijas, įgys žinių apie jų taikymą ugdymo procese. Dalyviai išbandys profesinių žinių perdavimo būdus – kiekvienas turime unikalios patirties, kurios neįmanoma užrašyti, t.y. neįmanoma perteikti kitaip kaip tik naudojant profesinę mentorystę.

„Vadovavimo meistriškumas skaitmeniniame pasaulyje“ (praktinis seminaras profesinio mokymo įstaigų vadovams, jų pavaduotojams, padalinių vadovams). Programos trukmė – 16 val.

Seminare dalyviai naudos naujausias skaitmenines technologijas, jų pagalba išbandys profesinių žinių ir patirties perdavimo būdus (profesinė mentorystė), įsisavins naujus sociokratinio (dinamiško) valdymo metodus.

Lektoriai:

Dr. Eglė Daunienė,
Andrius Manzurovas

Programos turinys ir forma derinti su Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos ir Kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacijos prezidentais.

How to enable JavaScript in your browser